A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №4
Дніпровського району м. Києва

Зал ЛФК

Бруси

Призначенні для занять лікувальною фізкультурою, занять по відновленню навичок ходьби, вправ для розвитку рівноваги та навчанню ходьбі в умовах гімнастичних та реабілітаційних залів, приміщень для ЛФК та АФК. Обладнання підходить для занять зі всіма віковими групами осіб (діти від 5 років),  з ураженням функцій нижніх кінцівок, осабами які мають ДЦП. Сприяють формуванню та відновленню навичок пересування.

Система обладнання для занять в залі ЛФК Eibe-sport

Спортивна система призначена для вирішення великої кількості завдань оздоровчо-фізкультурної роботи. Завдяки компактності, яскравого вигляду, легкості у транспортуванні, є можливість комбінувати елементи і регулювати рівні складності, система є універсальним інструментом в роботі фахівця.

Ігровий набір задовольняє основні потреби дитячого віку - розвиток ігровий діяльності та забезпечення оптимального рівня рухової активності. Таке обладнання створює організоване і безпечний простір для роботи з дітьми. Спортивна система призначена для вирішення великої кількості завдань оздоровчо-фізкультурної роботи. Завдяки своїй компактності, яскравого виду, легкості у транспортуванні, є можливість комбінувати елементи і регулювати рівні складності, система є універсальним інструментом в роботі фахівця

Інтерактивна підлога

Інтегрована система проекційного зображення та датчиків, які дозволяють взаємодіяти із проекційним зображенням на підлозі. Програмне забезпечення підлоги включає вправи для розвитку пізнавальних процесів: сприймання, уваги, мислення, пам’яті.

Це сучасний інструмент, призначений для розвитку або відновлення рухової, інтелектуальної та емоційно-вольової сфери. Фільтр для вибору інтерактивних ефектів: розподіл за групами (пізнавальні, рухливість та релаксація, навчальні) та кількістю гравців.
Конструктор занять: можливість формувати власні послідовності та групи завдань різного рівня складності під певні групи дітей, або індивідуально під кожну дитину.

Основні переваги інтерактивної проекції «Живий підлогу»

 • стимуляція активної фізичної діяльності;
 • поліпшення психоемоційного фону;
 • вчить дітей взаємодіяти в командах;
 • стимуляція психомоторного розвитку;
 • релаксація і розслаблення;
 • навчання відбувається під час ігрової діяльності.

Призначення дошки Євмінова: забезпечення виконання вправ у різних вихідних положеннях на заняттях з ЛФК. Панель Профілактора складається з склеєних рейок, підібраних таким чином, щоб забезпечити необхідний прогин і амортизацію – найважливіша умова для результативності майже всіх вправ в рамках Методики Євмінова. Крім того, панель ніколи не «скрутиться», завдяки технології її виготовлення, а значить, буде сприяти правильному виконанню вправ. Профілактор оснащений рукоятками двох рівнів на рухомий каретці, які потрібні для виконання спеціальних вправ і без них не можна досягти потрібних результатів при виправленні деяких патологій хребта. Також вони служать для фіксації рук або ніг при виконанні вправ. Рухома каретка дозволяє легко пересувати рукоятки по панелі Профілактора, що дозволяє підлаштовувати його під різний зріст для виконання вправ з різних вихідних положень. На тильній стороні панелі розміщена металева планка з отворами для кріплення, яка розташована по всій довжині і дозволяє регулювати кут нахилу.

 

Балансуючий стілець рекомендується дітям з СДВГ, РАС, ММД, ЗПР для розвитку вестибулярної системи, реакцій балансу, уміння контролювати власні рухи, а також з метою підвищення концентрації уваги під час занять. 

Тактильна поверхня для шведської стінки “Скеледром” – це не просто розвага дитини, це розвиток логічного мислення, здорової пам'яті, морально-вольових якостей, зміцнення і оздоровлення всього організму в цілому. Постійні заняття на скеледромі сприяють розвитку у дітей сили і чіпкості пальців рук, розвиває стійкість до стресових ситуацій. Виступи у формі трилисника слугують надійними опорами для рук і ніг під час спуску та підйому. Таку тактильну поверхню можна встановити поряд зі шведською стінкою, щоб навантаження на м’язову систему було більш різноманітніми. Ця тактильна поверхня може бути частиною смуги перешкод у складі дитячих скеледромів або спортивних куточків.

 

Тактильна поверхня для шведської стінки “Канатна” - унікальний комплекс, що має вигляд не дуже товстих канатів сплетених  в сітку по якій дитина може підніматися і спускатися. Сітка закріплена по всьому периметру дерев'яної рами. Дитячий тренажер поєднує в собі спорт та ігри, що дозволяють дитині вести здоровий та веселий образ життя. Регулярні заняття на стінці: 

 • поліпшують координацію рухів;

 • стимулюють до стабільної роботи серцево-судинну систему; 

 • допомагають у формування правильної осанки;

 • розвивають спритність, гнучкість, витривалість,силу;

 • тренують силу волі, зміцнюють імунітет в цілому.  

Батут шестикутної  форми, міцний та надійний, виготовлений з якісних матеріалів. Стрибки на батуті розвивають координацію рухів, витривалість, вестибулярний апарат, а також це хороша профілактика сколіозу та остеохондрозу. Під час стрибання у дітей покращується настрій і стимулюються позитивні емоції.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора