A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №4
Дніпровського району м. Києва

Фахівці ІРЦ

В.о. директора Інклюзивно-ресурсного центру № 4

Бевзюк Лідія Петрівна

 

 

 

Тишкевич Наталія Григорівна – практичний психолог

У 2009 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Біологія», та здобула кваліфікацію вчителя біології, екології та валеології; практичного психолога в закладах освіти. З 2012 – 2016 р.р. проходила програму підготовки в методі транзакційного аналізу за напрямком Психотерапія. У 2015 році пройшла навчання за програмою «Комплексний психолого-педагогічний супровід дітей з аутичним спектром розладу». У 2021 році освоїла курс «Пропедевтика психіатрії». У 2023 році закінчила 6-ти модульний курс за програмою «Клінічна нейропсихологія: Дитяча та доросла» та прйшла навчання за програмою «Діагностика та корекція дітей з особливостями розвитку на основі АВА-терапії». У 2024 році  пройшла навчання за програмою «Когнітивно-поведінкова модель у роботі з дітьми та підлітками» Стаж роботи за фахом – більше 15 років. 

Фото без опису

 

Шляпіна Олена Михайлівна - практичний психолог

У 1997 році закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут ім. Белінського за спеціальністю «Психолог у закладах освіти» та здобула кваліфікацію Практичного психолога.  З 2009-2014 р. проходила підготовку в методі гештальт-терапії (ВОППГП). Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт. Проходила підготовку за спеціалізацією «Робота з психосоматичними розладами в клінічній гештальт-терапії», «Клінічний підхід в гештальт-терапії». У 2022-2023 році навчалась методу роботи з травмою EMDR. Сертифікований та акредитований психотерапевт НГТУ.          Загальний стаж роботи – 28 років.

Фото без опису

 

Радіонова Марина Дмитрівна – практичний психолог

У 1995 році закінчила Омський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка та психологія», та здобула кваліфікацію Практичного психолога. У 2019-2020 р. пройшла професійно орієнтований інтегрований курс для практичних психологів закладів освіти. У 2023 пройшла навчання: «8 крокова програма по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків». У 2024 році підвищила кваліфікацію за темою: «Корекція когнітивних процесів. Інклюзія» та оволоділа курсом «Сенсорні розлади та сенсорна інтеграція дітей з ООП». Стаж роботи за фахом - 6 років

Фото без опису

 

Максимовська Валентина Миколаївна – практичний психолог

           У 2009 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію, викладача корекційної педагогіки та спеціальної психології; вчителя дефектолога; психолога соціально-реабілітаційних закладів для осіб з особливостями психофізичного розвитку. 2011-2014 р.р. навчання в Аспірантурі при кафедрі медицини та спеціальної психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Затверджена тема дисертації: «Психологічний супровід батьків дітей з синдромом Дауна». Пройшла навчання за напрямками: «Сенсорна інтеграція», «Нейропсихологія», «Корекційні підходи в роботі з дітьми з ООП». Стаж роботи за фахом більше 15 років.

Фото без опису

 

 

Виговська Наталія Іванівна – вчитель-логопед


 У 2003 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію логопеда; вчителя початкових класів шкіл для дітей з тяжкими розладами мовлення. У 2018 році оволоділа курсом «Сенсорна інтеграція дитини з мовленнєвими порушеннями». У 2021 році пройшла тренінг «Роль інклюзивно-ресурсного центру в проваджені якісного інклюзивного навчання». У 2022 році навчалась за програмою «Асистивні технології для інклюзивної освіти. Програмне забезпечення «Бордмейкер 7». У 2023 році пройшла навчання за програмою «Діагностика та корекція дітей з особливостями розвитку на основ АВА-терапії» та оволоділа принципами ESDM, пройшла школу «Сила Батьків». Стаж роботи за фахом - більше 19 років

Фото без опису

 

Нікіфорова Наталія Олегівна – вчитель-логопед


 У 1995 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів шкіл глухих і слабочуючих; сурдопедагог дошкільних закладів. У 1995 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова                   за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів шкіл глухих і слабочуючих; сурдопедагог дошкільних закладів. У 2020 році оволоділа курсами: «Люди з інтелектуальною інвалідністю: шкільне навчання, як підготовка до життя в сучаному світі», «Інклюзія та шкільне навчання. Умови для створення компетенцій та самостійності». У 2021-2022 роках підвищувала кваліфікацію за напрямами: «Дисфонія», «Диспраксія», «Дискалькулія». У 2023 році була учасником конференції на тему: «Кейс-технології інклюзивного навчання у закладі позашкільної освіти». Вища кваліфікаційна категорія. Учитель-методист. Стаж роботи вчителем-логопедом - більше 25 років.

Фото без опису

 

Тимченко Юлія Іванівна – вчитель-логопед


 У 2014 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію логопеда, педагога-дефектолога дошкільних закладів для дітей з порушеннями мовлення. 2020-2021 роки підвищила кваліфікацію за темою «Комплексний підхід в корекції мовлення дітей з розладами спектру аутизму». У 2022 році оволоділа курсом «Сенсорна інтеграція дитини з мовленнєвими порушеннями». У 2023 році підвищила кваліфікацію за напрямом «Нейропсихологія для логопедів». Вчитель-логопед І категорії. Стаж роботи за фахом більше 13 років.

Фото без опису

 

Мощенко Тетяна Олександрівна  вчитель-логопед

 

У 2005 році закінчила Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова і отримала вищу освіту за спеціальністю "Дефектологія" та здобула кваліфікацію викладача логопедії та спеціальної психології. У 2021 році оволоділа нвчальною програмою «Сенсорна інтеграція дитини з мовленнєвими порушеннями». У 2023 році пройшла навчання «Діагностика та корекція дітей з особливостями розвитку на основі АВА-терапії» та оволоділа принципами ESDM, пройшла школу «Сила Батьків». У 2024 році пройшла курс «Запуск мовлення: теорія та практика».  Має вищу категорію та звання вчителя-методиста. Стаж роботи за фахом - 24 роки.

Фото без опису

Бадюк Катерина  Вікторівна – вчитель-логопед

У 2012 році закінчила Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара за спеціальністю «Українська мова і література» та здобула кваліфікацію філолога, викладача вищого навчального закладу. У 2019 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Спеціальна освіта» освітня програма "Логопедія" та здобула кваліфікацію логопеда; вчителя початкових класів для осіб із тяжкими порушеннями мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання. У 2022 році пройшла тренінг «Майстер сенсорно-інтегративної терапії». У 2023 підвищувала кваліфікацію за темами: «Раннє втручання: використання Денверської моделі» та «Важливість мультидисциплінарного підходу при подоланні порушень мовлення». У 2024 році пройшла практичне навчання «STOPзаїкання NEW».                      Стаж роботи вчителем-логопедом більше 6 років.

Фото без опису

 

 

Кабула Ганна Володимирівна – вчитель-дефектолог

 У 1995 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю Дефектологія "Олігофренопедагогіка і логопедія та здобула кваліфікацію учитель допоміжної школи і логопед. У 2020 році оволоділа курсом: «Люди з інтелектуальною інвалідністю: шкільне навчання, як підготовка до життя в сучаному світі» та пройшла навчання «Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі». У 2021 році завершила навчання у фаховій школі за темами: «Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами» та «АВА-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми». Вища кваліфікаційна категорія. Учитель-методист. Стаж роботи вчителем-дефектологом більше 25 років.

Фото без опису

 

 

 

Кондратьєва Галина Валеріївна  вчитель-дефектолог

У 2007 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю Дефектологія" та здобула кваліфікацію логопеда; вчителя початкових класів шкіл для дітей з тяжкими розладами мовлення. Стаж роботи за фахом -17років. Вища кваліфікаційна категорія

Фото без опису

 

Колоскова Надія Олексіївна  реабілітолог, фізичний терапевт

У 1994 році закінчила Український державний університет фізичного виховання та спорту за спеціальністю «Фізична культура» та здобула кваліфікацію викладача фізичного виховання. У 1995 за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» здобула кваліфікацію з менеджменту фізичного виховання та спорту. У 1995-1999 роках навчалась в аспірантурі НУФВІС. У 2023 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» та здобула кваліфікацію магістра з фізичної терапії, ерготерапії. Підвищувала кваліфікацію за програмою «Фізична терапія, ерготерапія», оволоділа курсом «Ерготерапія та адаптивна фізична культура для дітей з ООП». Вища кваліфікаційна категорія. Старший викладач. Педагогічний стаж – більше 22 років.

 

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора